Microsoft не буде підвищувати зарплатню своїм працівникам цього року — Insider

По | 11.05.2023

КИЇВ. 11 травня. Todaysdays. Корпорація Microsoft не підвищуватиме зарплати працівникам цього року і скоротить бюджет на бонуси та акції. Про це в середу повідомило видання Insider з посиланням на внутрішній електронний лист генерального директора компанії Сатьї Наделли, пише Todaysdays.

Цитата

«Минулого року ми зробили значні інвестиції в компенсації, зумовлені ринковими умовами та результатами діяльності компанії, майже подвоївши наш глобальний бюджет на винагороди… Цього року економічні умови дуже відрізняються за багатьма параметрами», — цитує видання слова Наделли.

Деталі

У січні Microsoft заявила, що звільнить 10 тисяч працівників, у зв’язку з уповільненням темпів зростання в умовах турбулентної економіки.

Зараз Microsoft зосередила свою увагу на генеративному ШІ — сфері, яку індустрія розглядає як «світлу пляму» в своєму розвитку. У співпраці з розробником ChatGPT, компанією OpenAI, технологічний гігант впроваджує технологію штучного інтелекту у свої продукти Office, а також пошукову систему Bing.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Microsoft розробляє власний чіп на основі штучного інтелекту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *