На черзі є нові, більш масштабні санкційні пакети — Зеленський

По | 27.05.2023

28 травня. Todaysdays. Україна продовжить санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – ще більш масштабні. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в своєму традиційному відеозверненні, передає Todaysdays.

Цитата

«Сьогодні – ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями. Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають усі», — сказав Президент.

Зеленський зауважив, що крок за кроком Україна збирає повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. Він підкреслив, що кожна така особа буде заблокована, і українські санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу.

«Коли росія починала цю агресію, там дивилися на світ, як на себе у дзеркало. Там думали, що нібито всі у світі такі ж цинічні й нібито так само зневажають людей, як господарі росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі. Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – ще більш масштабні», — зазначив Глава держави.

Доповнення

Президент також подякував українським воїнам, які особливо відзначилися на цьому тижні.

«Бахмутський напрямок… 80-та окрема десантно-штурмова бригада – дякую, воїни, за ваші активні дії! Це саме те, що потрібно. Славетна 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» – дякую вам за стійкість і за вашу сміливість! Молодці!

Лиманський напрямок… 81-ша окрема аеромобільна бригада – дякую вам, хлопці, за вашу результативність у знищенні ворога!

ОСУВ «Таврія»… 35-та і 36-та окремі бригади морської піхоти, 55-та окрема артилерійська бригада, 59-та окрема мотопіхотна бригада й десантники нашої «Сімдесятдевʼятки» – я дякую всім вам! Як завжди – міцні, як завжди – ви дуже ефективні!», — сказав Зеленський.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №307/2023 за рішенням Ради національної безпеки та оборони України від 27 травня 2023 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *