Не допустити падіння бєлгородщини: тільки зараз росія назвала справжню мету “СВО”, і вона полягає не в Україні

По | 23.05.2023

23 травня. Todaysdays. росія сформулювала справжню мету «спеціальної військової операції” лише на 15-й місяць війни проти України – не допустити падіння бєлгородської області. У своєму Twitter радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк закликав російський режим замислитися та залишити всі території України, щоб зменшити рівень катастрофи у фіналі, передає Todaysdays.

Цитата

«Офіційний кремль (устами пєскова) на п’ятнадцятий місяць повномасштабної війни нарешті сформулював мету «спеціальної військової операції»: не допустити падіння Бєлгородської області. Дуже рефлективно та недалекоглядно. Пропоную мислити на один крок уперед і починати нову інформаційну кампанію «російської перемоги»: «Досягнуто. Разом та назавжди. Калуга, Тула, Рязань – це росія», – йдеться в повідомленні.

Деталі

Він закликав російський режим замислитися над обʼєктивністю: чим раніше рф залишить всі території України, то менш грандіозною катастрофою в росії все закінчиться у фіналі.

Доповнення

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр назвала події в грайворонському районі бєлгородської області рф повстанням патріотів росії проти путінського режиму, який назрівав вже давно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *