Остін про «Рамштайн-12»: обговорили надання Україні танків Leopard

По | 25.05.2023

25 травня. Todaysdays. Контактна група з питань оборони України, яку ще називають зустріччю у форматі «Рамштайн», обговорила надання танків Leopard Україні. Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін під час пресконференції, передає кореспондент Todaysdays.

Цитата

«Також наша Контактна група обговорили довгострокову сталу підтримку з нашого боку, включно з індустріальними ініціативами, а також щодо виготовлення критичного обладнання. Також ми говорили, зокрема, про надання танків Leopard, а також програм, які охоплюють необхідні ресурси на найближчі роки», — розповів Остін.

Окрім того, він повідомив, що Контактна група обговорила декілька критичних моментів, прогалин з якими стикається Україна.

«Однією з нагальних потреб України є наземні системи ППО і тому ми учасники Контактної групи продовжуватимемо працювати активно для того, аби надати Україні те що потрібно. Країни Контактної групи шукатимуть подальші шляхи для того, щоб забезпечити тим, що є в переліку нагальних потреб», — сказав Остін.

Доповнення

Міністр оборони США Ллойд Остін на початку засідання Контактної групи з питань оборони України, яку ще називають зустріччю у форматі «Рамштайн», заявляв, що сьогодні говоритимуть про надання систем ППО та боєприпаси діаметром 155-го калібру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *