Польща викликала посла росії через інцидент із винищувачем

По | 10.05.2023

КИЇВ. 10 травня. Todaysdays. Польща викликала посла росії у середу у зв’язку з інцидентом за участю російського винищувача та польського прикордонного літака над Чорним морем, повідомив речник МЗС Польщі, передає Todaysdays.

Що передувало

Польський прикордонний літак дивом уникнув зіткнення з російським винищувачем над Чорним морем неподалік Румунії 7 травня. Російський військовий літак пролетів просто перед носом літака прикордонників, перетинаючи траєкторію його польоту на небезпечній відстані.

Згодом підрозділи повітряної поліції НАТО перевели у стан підвищеної готовності через інцидент.

Раніше цього місяця російського посла було викликано до міністерства закордонних справ Польщі у зв’язку із заявою колишнього омбудсмена у справах дітей росії, який закликав до вбивства польського посла.

Цитата

«Рішуче засуджуємо провокаційну та агресивну поведінку російської сторони, що є серйозним міжнародним інцидентом», — написав Лукаш Ясіна у Twitter.

«10 травня в МЗС було викликано посла сергія андрєєва. Представнику російської федерації було вручено ноту протесту у зв’язку з інцидентом за участю російського винищувача проти літака Прикордонної служби Польщі».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *