Прем’єр Грузії висловився про «причину» війни рф проти України: згадав про НАТО, але «не хоче цитувати заяви російського уряду»

По | 31.05.2023

31 травня. Todaysdays. Прем’єр-міністр Грузії Іраклі Гарібашвілі зробив заяву про «причину» війни рф проти України, згадавши про «розширення НАТО», але при цьому зауваживши, що «не хоче цитувати заяви російського уряду», передає Todaysdays з посиланням на «Ехо Кавказу».

Деталі

Прем’єр Грузії на Форумі глобальної безпеки у Братиславі висловив твердження, що всі присутні «добре знають причину». Ведучий звернувся до політика з проханням уточнити, що саме він має на увазі. 

Цитата

«Однією з головних причин було НАТО, розширення НАТО, правильно? І багато інших причин», — сказав Гарібашвілі.

На уточнення журналіста, чи вважає він, що розширення НАТО спровокувало війну, прем’єр Грузії сказав: «Я не хочу спекулювати, не хочу цитувати заяви російського уряду. Але однією з причин було бажання України стати членом НАТО. Тож, ми бачимо наслідки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посли ЄС передали звернення-демарш уряду Грузії через польоти до рф

Нагадаємо

15 травня 2023 року була скасована заборона польотів російських авіакомпаній до Грузії, яка діяла з 2019 року. Також був скасований візовий режим для громадян Грузії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *