Шмигаль зустрівся online з директором євродепартаменту МВФ: обговорили допомогу Україні в євроінтеграції та відновленні

По | 23.05.2023

КИЇВ. 23 травня. Todaysdays. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів розмову з директором європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Альфредом Каммером. Привітали початок програми розширеного кредитування (EFF) та обговорили допомогу Україні, повідомляє Todaysdays з посиланням Єдиний вебпортал органів виконавчої влади.

Деталі 

Глава Уряду привітав початок роботи місії Фонду з першого перегляду програми розширеного кредитування (EFF), яка стартує 23 травня у Відні. 

Денис Шмигаль та Альфред Каммер також обговорили допомогу МВФ в євроінтеграції України, а також роль Фонду у відновленні.

Цитата 

«Працюємо над створенням Міжнародного компенсаційного механізму, аби конфісковані російські активи спрямувати на відбудову України. Розраховуємо на підтримку МВФ у цьому напрямку, а також на подальше сприяння в консолідації фінансової підтримки від партнерів з усього світу», — зазначив прем’єр-міністр.

Довідково 

EFF загальним обсягом 15,6 млрд доларів була затверджена наприкінці березня 2023 року й розрахована на 4 роки. Вона є частиною великого пакета підтримки від країн G7 на суму 115 млрд доларів упродовж дії програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *