Зеленський провів Ставку: взялися за концепцію розвитку авіації з переходом на нові літаки

По | 24.05.2023

24 травня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у вівторок провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомадувача, де почали роботу над концепцією розвитку української авіації, беручи до уваги перехід на нові типи літаків, пише Todaysdays.

Цитата

«Чергова Ставка. Про оперативну ситуацію доповіли Головком, ГУР МО, командувачі ОСУВ «Хортиця» й «Таврія». Від Міноборони почули про стан забезпечення боєприпасами передових підрозділів та резервів. Проаналізували наявні й потенційні контракти на постачання та динаміку нарощування власного виробництва», — написав Зеленський.

З його слів, «почали роботу над всеохопною концепцією розвитку нашої авіації з урахуванням переходу на нові типи літаків».

«Нова організаційна структура, навчання пілотів та персоналу, необхідна інфраструктура, матеріально-технічне забезпечення тощо», — вказав Президент.

Доповнення

Обговорення нової концепції відбувається на тлі повідомлень про можливі поставки Україні у перспективі західних винищувачів. Як варіант розглядається F-16.

США 21 травня оголосили про рішення розпочати навчання українських пілотів винищувачам F-16, а також дозволити союзникам відправляти ці літаки України. Оголошення збішлося із часом приїзду Президента України Володимир Зеленського на саміт G7 у Японії і переговорів з західними лідерами, зокрема, президентом США Джо Байденом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *