Зеленський у Римі зустрівся з прем’єркою Італії

По | 13.05.2023

13 травня. Todaysdays. Прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні зустрілася з Президентом України Володимиром Зеленським у Римі, повідомили у пресслужбі італійського уряду, пише Todaysdays.

Цитата

«Прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні вітає Президента України Володимир Зеленського», — ідеться у повідомленні.

Деталі

Як повідомляє Sky TG24, двостороння розмова прем’єр-міністра Італії Джорджі Мелоні та Президента України Володимира Зеленського в Палаццо Кіджі — резиденції прем’єр-міністра Італії — «відбувається англійською мовою без перекладачів».

Тим часом, як вказано, обидві делегації також почали обмін думками. До складу італійської делегації входять віце-прем’єр-міністр і міністр закордонних справ Антоніо Таяні, міністр оборони Гвідо Крозетто, заступник міністра Джованбатіста Фаццоларі та посол Франческо Тало, дипломатичний радник прем’єр-міністра, а також посол Італії в Києві П’єр Франческо Дзадзо. В українській делегації, серед інших, як вказано, також керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак. Наприкінці зустрічей відбудеться робочий обід, а потім спільні заяви для преси Мелоні та Зеленського.

За даними Sky TG24, «одна з концепцій», які Мелоні висловить у розмові з Зеленським така: «Італія у співпраці з основними союзниками продовжить надавати необхідну підтримку, у тому числі військову, щоб для України було досягнуто справедливого миру, який може існувати лише в тому випадку, якщо росія припинить бойові дії». При цьому пояснюється, що Італія й надалі підтримуватиме жорстке застосування санкцій, які є одним із основних інструментів проти агресора, поряд з фінансовими та військовими для припинення бойових дій.

Також Sky TG24 повідомляє, що Мелоні повторить Зеленському на зустрічі в Палаццо Кіджі, що «справедливий мир для України може бути тільки в тому випадку, якщо росія припинить бойові дії».

Раніше

Президент України Володимир Зеленський повідомив у соцмережах, що у Римі зустрівся з президентом Італії Серджо Маттареллою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *