Білий дім: росія несе відповідальність за руйнування Каховської ГЕС

По | 08.06.2023

8 червня. Todaysdays. Відповідальність за руйнування Каховської ГЕС лежить на російській федерації. Про це заявила під час брифінгу прессекретар Білого дому Карін Жан-П’єр, пише Todaysdays.

Цитата

«Дивіться, ми все ще оцінюємо, що сталося. Ми справді підтримуємо зв’язок з українцями. Ці руйнування та спустошення, які ми бачимо, розбивають серце. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти народу України, звичайно.

Але я скажу ось що — і ви чули, як ми говорили це раніше, лише вчора: росії взагалі нема чого там бути. І, ви знаєте, ця дамба була під контролем росії, і вони несуть відповідальність за руйнування, спричинені цією війною. І ми зробимо все можливе, щоб підтримати народ України в цей важкий час», — зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вам слід забрати свої війська та залишити Україну»: у Білому домі відповіли на звинувачення лаврова щодо передачі літаків F-16

Доповнення

Білий дім заявив у вівторок, що після вибуху, який зруйнував Каховську греблю в Україні, «ймовірно, буде багато смертей», але додав, що досі немає конкретних доказів того, хто стояв за цим актом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *