Китай «схвалив» африканську ініціативу щодо досягнення миру в Україні

По | 12.06.2023

10 червня. Todaysdays. Голова КНР Сі Цзіньпін у телефонній розмові з президентом ПАР Сирілом Рамофосою «схвалив» ініціативу африканських країн щодо досягнення миру в Україні. Про це повідомляє пресслужба МЗС Китаю, пише Todaysdays.

Цитата 

«Добре, що пан президент та лідери відповідних африканських країн сформували мирну делегацію для відвідування Росії та України», — заявив Сі Цзіньпін.

Деталі 

Зазначається, що лідер Китаю також висловив сподівання, що миролюбні країни, які відстоюють справедливість, зможуть переконати в необхідності миру і сприяти переговорам.

Сі Цзіньпін вважає, що є надія на створення сприятливих умов для врегулювання війни. Рамофоса, зі свого боку, підтримав мирну ініціативу Китаю. Він висловив сподівання, що сторони «відновлять переговори якнайшвидше».

Нагадаємо 

Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса заявив, що президент України Володимир Зеленський та російський диктатор володимир путін домовилися зустрітися з групою африканських лідерів для обговорення потенційного мирного плану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *