«Контрнаступ України вже розпочався»: Макрон заявив, що він триватиме протягом кількох тижнів, чи навіть місяців

По | 13.06.2023

13 червня. Todaysdays. Контрнаступ України вже розпочався, він триватиме протягом кількох тижнів, чи навіть місяців. Про це під час пресконференції в рамках зустрічі лідерів Веймарського трикутника в Парижі заявив президент Франції Еммануель Макрон, передає Todaysdays.

Деталі

Президент Франції Еммануель Макрон підтвердив у понеділок, що українська армія почала контрнаступ проти російських військ.

«Український контрнаступ почався кілька днів тому і був дуже ретельно підготовлений», — сказав він на пресконференції разом із канцлером Німеччини Олафом Шольцем і президентом Польщі Анджеєм Дудою в Єлисейському палаці.

«Планується, що він буде тривати протягом кількох тижнів, чи навіть кількох місяців. Ми бажаємо, щоб він [контрнаступ — Ред.] був якомога більш переможним, аби потім ми могли розпочати етап переговорів на вигідних умовах», — підкреслив Макрон.

Нагадаємо

Повідомлялося, що Сили оборони звільнили кілька неселених пунктів: села Макарівка, Нескучне, селище Благодатне та село Сторожове Донецької області.

Крім того, Сили оборони звільнили село Новодарівка. Воно розташоване на межі Запорізької та Донецької областей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *