Кулеба: Захід ще вибудовує консенсус, що у підриві Каховської ГЕС винна росія

По | 12.06.2023

12 червня. Todaysdays. Західні країни-союзники не мають сумнівів щодо того, що Україна непричетна до підриву дамби Каховської ГЕС, однак ще вибудовують консенсус, що у цій катастрофі винна росія. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону, передає Todaysdays.

Цитата

«Немає сумнівів, що це не Україна зробила. Логіка така, що у будь-якому разі винна росія, оскільки підрив є результатом саме російської агресії проти України, а чи планувався підрив саме такого масштабу, чи вони хотіли щось менше зробити, але щось пішло не за планом – це все ще не встановлено, тут зберігаються різні думки. Але те, що це справа рук росії – тут вибудовується консенсус», — повідомив міністр.

Деталі

Водночас він підкреслив, що помилка західних медіа у розподілі «відповідальності» за підрив Каховської ГЕС завдала «великої шкоди правді» про цей теракт.

«Тепер нам доводиться надзусиллями вивертати цю історію в бік правди», — резюмував він.

Нагадаємо

Верховна Рада 10 червня ухвалила постанову про звернення до ООН, парламентів та урядів її держав-членів, міжнародних організацій та їх парламентських асамблей через підрив росіянами Каховської ГЕС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *