Мінкульт заявив про першу перемогу в суді у справі повернення майна Лаври

По | 13.06.2023

13 червня. Todaysdays. У МКІП заявили про першу перемогу в суді у справі повернення майна Києво-Печерської лаври державі — суд ухвалив рішення про відмову в задоволенні позовних вимог УПЦ, повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, пише Todaysdays.

Цитата

«Маємо першу, і вірю, що не останню, перемогу в суді у справі повернення майна Києво-Печерської лаври державі. 13.06.2023 року в Господарському суді міста Києва відбулось слухання по суті по справі 910/423/23 за позовом УПЦ до Національного заповідника Києво-Печерська лавра про усунення перешкод Української Православної Церкви у користуванні майном, (а саме у доступі та здійсненні богослужінь)», — повідомив міністр у Telegram.

З його слів, представники чоловічого монастиря УПЦ не прибули на засідання та подавали клопотання про перенесеення, які були відхилені судом, як необгрунтовані.

«Суд, дослідивши матеріали справи, прийняв рішення про відмову в задоволенні позовних вимог УПЦ», — вказав Ткаченко.

Раніше

Комісія Міністерства культури та інформполітики завершила роботу з інвентаризації та приймання майна Києво-Печерської Лаври. Після цього, українська православна церква московського патріархату повинна була протягом 3 робочих днів повернути майно заповіднику Лавра.

12 червня Мінкульт повідомив, що УПЦ МП досі не передала ключі до всіх 79-ти об’єктів держмайна в Лаврі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *