«Мирне» відео з картою України з непозначеним Кримом: у МЗС закликали Угорщину припинити провокації

По | 03.06.2023

3 червня. Todaysdays. Позначення Кримського півострова територією, яка не входить до складу України, суперечить неодноразово заявленій позиції офіційного Будапешта. Так у МЗС відреагували на некоректне позначення карти України на медіа-ресурсі уряду Орбана, а також закликали Угорщину припинити провокації, передає Todaysdays.

Цитата

«Позначення Кримського півострова територією, яка не входить до складу України, суперечить неодноразово заявленій позиції офіційного Будапешта про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Угорщина має припинити чинити провокації та дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов’язань в рамках членства в ООН, ЄС і НАТО», — йдеться у коментарі МЗС.

У дипвідомстві додали, що підігрування агресивній політиці росії не сприяє швидшому відновленню миру в Європі, за який угорський уряд виступає на публіці.

Раніше

На YouTube-каналі уряду Угорщини з’явилося відео про «мир», на якому Кримський півострів, анексований росією у 2014 році, не позначено українською територією.

Ідеться про 29-секундне відео під назвою «Настав час миру!». На ній, як повідомляється, зображено «карту з червоним силуетом України, тільки Крим… позначений зеленим, як і всі прилеглі території».

Видання зауважує, що на цьому тлі «може спалахнути» «новий українсько-угорський скандал».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сійярто закликав до «миру в Україні» на тлі провокативної мапи «Великої Угорщини»: що не так

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *