«Набагато простіше залишитись у сірій зоні між добром і злом»: Зеленський та Трюдо звернулися до журналістів світових ЗМІ

По | 11.06.2023

11 червня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністра Джастін Трюдо записали спільне звернення до кандських та світових ЗМІ, повідомляє Todaysdays з посиланням на пресслужбу українського Президента.

Володимир Зеленський спільно з Джастіном Трюдо звернувся до канадських журналістів у межах Press Gallery Dinner, який проводиться в Оттаві Галереєю канадської парламентської преси. До цієї організації входять відомі канадські та світові ЗМІ, зокрема: Politico, CNN, Wall Street Journal, Reuters, Bloomberg News, CBC News.

Цитата

«Так буває – і з журналістами особливо часто, – коли життя ставить перед людиною вибір: чи стати героєм? Буває, що набагато простіше оминути такий вибір і залишитися десь у сірій зоні між добром і злом – в зоні псевдонейтральності. Але кожен, хто його не оминає і протистоїть злу, хто називає речі своїми іменами і поширює правду, – може стати героєм не лише на один день. Ми живемо в такий час, коли наша свобода залежить від нас усіх – коли світ має вчасно знати повну правду про кожен злочин проти свободи в одній частині світу, щоб свобода збереглась повсюдно. Зло зараз претендує не лише на ту чи іншу країну, а на цінності. Наші з вами цінності. На те, щоб їх зруйнувати. І я дякую вам – і всій Канаді – за те, що ви не жартуєте зі злом. Дякую за підтримку нашої боротьби за свободу!», — заявив Володимир Зеленський

Володимир Зеленський подякував усім, хто стоїть на стороні України. Джастін Трюдо подякував усім, хто «проливає світло на жорстоку війну путіна».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *