Після перемоги України буде створено новий формат переговорів щодо придністровського конфлікту – Зеленський

По | 02.06.2023

2 червня. Todaysdays. Після перемоги України над росією буде створений новий формат щодо придністровського конфлікту, заявив Президент Володимир Зеленський на прес конференції за підсумками саміту Європейської політичної спільноти у Молдові, передає Todaysdays.

Деталі

Зеленський наголосив на тому, що вважає нежиттєздатним чинний формат, «посередником» у якому є окупант – росія.

Цитата

«Ви бачите життя в проекті 5+2 (процес придністровського врегулювання – ред.)? Ви бачите результат? Для чого говорити про проект, який неживий? Я не бачу сенсу про це говорити», – заявив він.

Президент наголосив, що новий формат буде створений за активної участі України.

«Треба буде говорити з позиції сильної держави, держави-переможця, яка відвоювала свою землю. Я не знаю, чи знадобиться допомога інших партнерів – напевно, в цій ситуації може і Румунія, і близькі наші партнери, може, Молдова захоче підключити якісь держави. Але точно Україна буде грати одну з головних ролей, бо у нас (спільний – ред.) кордон», – додав він.

Доповнення

Володимир Зеленський, який перебуває з візитом у Молдові, зустрівся з молдовською колегою Майєю Санду, зауваживши, що дві країни зміцнюють співпрацю і продовжують разом протидіяти викликам з боку рф.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *