Президент Хорватії заявив, що гасло «Слава Україні» належить шовіністам: в ОП відповіли

По | 01.06.2023

1 червня. Todaysdays. Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк відповів президенту Хорватії Зорану Мілановичу, який заявив, що гасло «Слава Україні» є шовіністським. Про це пише Todaysdays з посиланням на N1.

Деталі

Так, президент Хорватії Зоран Міланович на церемонії вручення громадських нагород міста Загреб заявив, що гасло «Слава Україні» насправді є закликом шовіністів, які співпрацювали з нацистами.

«Я борюся, як Ісус, щоб відкинути такі гасла, як ЗДС (За дім готові — Ред.). Якщо ви цього не зрозуміли, я не можу вас перевиховати. Але немає різниці між «За дім готові» і «Слава Україні».

Це крик найрадикальніших шовіністів Західної України, які співпрацювали з нацистами і вбивали тисячі євреїв, поляків… Я не хочу цього чути в Хорватії. Мене не цікавить те, що якісь керівники на це підсіли. Нехай придумають інше привітання. Нехай приберуть росію і Україну. Київ далеко, москва ще далі», — зазначив він.

Михайло Подоляк вже встиг відповісти президенту Хорватії, та дав йому кілька порад.

«Кілька скромних порад президенту Хорватії Мілановичу:

1. Не треба жити інфантильними міфами російської пропаганди: сьогодні це вже має безглуздий вигляд…2. Не треба боятися правильної історії: вона робить нас сильними…3. Не треба просити сміливих людей, які воюють в Україні за свою свободу та свої сім’ї, здатися, якщо сам не готовий захищати власну землю: це просто ганебно.

І так… Героям слава! Завжди…», — підкреслив Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Блакитна мрія росії»: у ОП відреагували на пропозицію припинення війни, залишивши окуповані території рф

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *