Руйнування росіяниами Каховської ГЕС: Зеленський поговорив із президентом Коста-Рики про притягнення агресора до відповідальності

По | 16.06.2023

15 червня. Todaysdays. Президент Володимир Зеленський поговорив із президентом Коста-Рики Родріго Чавес Роблес. Йшлося про про ситуацію внаслідок руйнування росіянами Каховської ГЕС та притягнення агресора до відповідальності, передає Todaysdays.

Цитата

«Провів розмову з Президентом Коста-Рики Родріго Чавесом Роблесом. Дякую за підтримку України на міжнародних майданчиках і запровадження санкцій проти росії. Розповів пану Президенту про ситуацію внаслідок руйнування росіянами Каховської ГЕС. Важливо притягнути агресора до відповідальності», — написав Зеленський у Telegram.

Він висловив вдячність Коста-Риці за регіональне лідерство в роботі коаліції зі створення спецтрибуналу щодо злочину агресії та за підтримку резолюції щодо Формули Миру.

«Також обговорили можливість організації саміту Україна – Латинська Америка та скоординували позиції напередодні майбутніх міжнародних заходів», — повідомив Зеленський.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський обговорив з прем’єр-міністром Белізу Хуаном Антоніо Брісеньо можливість проведення саміту Україна – Латинська Америка.

Зеленський хоче прилетіти на зустріч до лідерів Латинської Америки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *