SpaceX Ілона Маска уклала угоду з Пентагоном щодо постачання Starlink в Україну

По | 02.06.2023

2 червня. Todaysdays. Компанія SpaceX Ілона Маска уклала угоду з Пентагоном щодо постачання терміналів Starlink в Україну, для їх використання українськими військовими. Про це пише Todaysdays з посиланням на Bloomberg.

Деталі

Зазначається, що термінали, ймовірно, будуть придбані в рамках Ініціативи сприяння безпеці України, яка забезпечує довгострокові потреби безпеки країни. У грудні Міністерство оборони США, оголошуючи такий пакет фінансування, повідомило, що він надаватиме Україні термінали та послуги супутникового зв’язку, але не підтвердило, що саме компанія Маска отримає контракт.

«Ми продовжуємо працювати з низкою глобальних партнерів, щоб забезпечити Україні стійкі супутникові та комунікаційні можливості, які їй потрібні. Супутниковий зв’язок становить життєво важливий рівень у загальній комунікаційній мережі України, і Пентагон уклав контракт із Starlink на послуги такого типу», — йдеться в заяві Пентагону.

Однак, з міркувань операційної безпеки додаткова інформація щодо конкретних можливостей, контрактів або партнерів на даний момент не розголошуватиметься.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: SpaceX вивела у космос ще 51 інтернет-супутник Starlink

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *