Суд розблокував ліквідацію Інспекції дипломування моряків. Кубраков пояснив, чому це важливо

По | 16.06.2023

15 червня. Todaysdays. Сьогодні суд розблокував ліквідацію Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІПДМ). Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Todaysdays.

Цитата

«Шостий апеляційний адміністративний суд сьогодні скасував рішення суду першої інстанції, яке блокувало ліквідацію Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІПДМ).

Тієї самої Інспекції, в яку входили державні кваліфікаційні комісії, які в морських колах мали вкрай негативну репутацію. ІПДМ ліквідовувалась Постановою КМУ №1499 в рамках реформи дипломування моряків», — повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Додамо

За його словами, низка осіб, які кілька років за допомогою Інспекції вибудовували схеми «заробітку на моряках», чинять відчайдушний опір та намагаються в судовому порядку заблокувати реформу.

Кубраков додав, що Адміністрація судноплавства отримала 31 позов від різних колишніх працівників цієї інспекції.

«Мета – блокування реформи і повернення корупційної ланки. Навіть знайшовся суддя, який задовольнив два позови: заборонив ліквідацію ІПДМ і заборонив діяльність Адміністрації судноплавства, тобто заборонив дипломування моряків», — резюмував віце-прем’єр.

Нагадаємо

Раніше повідомлялось, що Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням зупинив прозору та ефективну реформу системи дипломування моряків. У відповідь на це в уряді планували подати апеляцію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *