Україна готова до вступу в НАТО — Зеленський

По | 01.06.2023

1 червня. Todaysdays. Президент Володимир Зеленський, який прибув з візитом у Молдову для участі у саміті Європейського політичного співтовариства, заявив, що Україна готова до вступу в НАТО,і «чекає, коли НАТО буде готове до України». Про це він сказав під час брифінгу з президенткою Молдови Маєю Санду, передає кореспондент Todaysdays.

Цитата

«Україна готова вступити в НАТО, ми чекаємо, коли НАТО буде готове приймати і бачити Україну (як члена Альянсу, — ред.). Я вважаю, що гарантії безпеки дуже важливі не лише для України, а і для наших сусідів у Молдові, через росію та її агресію в Україні та потенційну агресію в інших частинах Європи», — заявив Зеленський.

Деталі

Він додав, що вважає, що генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтримує прагнення України вступити в НАТО.

«Столтенберг підтримує нас, і висловив підтримку під час нашої двосторонньої зустрічі. Але ви знаєте, що нам потрібна єдність усього Альянсу (щодо питання вступу України, — ред.), і ми над цим працюємо», — поінформував президент.

Відповідаючи на питання, коли закінчиться війна в Україні, Зеленський підкреслив: «Війна припиниться, коли ми переможемо, або росія може припинити цю війну раніше. Вони можуть вивести свої війська з нашої території на свою незалежну територію».

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський, який перебуває з візитом у Молдові, оприлюднив світлину з молдовською колегою Майєю Санду, зауваживши, що дві країни зміцнюють співпрацю і продовжують разом протидіяти викликам з боку рф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні Україна набагато ближча до НАТО, ніж кілька років тому — Столтенберг

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *