Зеленський закликав збільшити кількість систем Patriot до поставки винищувачів

По | 01.06.2023

1 червня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський просить світових лідерів надати більше систем Patriot доти, доки в Україну не буде поставлено винищувачі, заявив він під час спілкування з представниками ЗМІ в межах другої зустрічі Європейської політичної спільноти у Молдові, інформує Todaysdays.

Цитата

«До винищувачів ще треба дожити, не втратити багато людей. І тому дуже важливо мати захист. Чому «Петріот»? Тому що «Петріоти» показали всьому світу, як це працює: ми збиваємо будь-який вид ракет російської федерації. І це дуже важливий висновок щодо захисту світу, захисту Європи», – сказав Глава держави.

«Почнемо з нашої території, бо в нас найгарячіше, у нас війна. «Петріоти» працюють. Поки в нас не буде літаків, нам потрібно більше «Петріотів». Тому нам потрібна коаліція «Петріотів», – зазначив Володимир Зеленський.

«Сьогодні нам складно – у нас немає сучасних винищувачів, і тому перевага в небі – у російської федерації. Але наша мотивація все одно сильніша, тому я впевнений у нашій перемозі. Я вдячний, що партнери почули нас».

Додамо

Президент України, який перебуває на саміті Європейського політичного співтовариства в Молдові, раніше заявляв, що почув «потужну підтримку» від союзників щодо надання Україні винищувачів, а також навчання українських пілотів.

За словами офіційних осіб США, у травні одна з двох систем Patriot в Україні зазнала незначних пошкоджень під час ракетного удару росії по Києву.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *