За кожен прояв терору проти українців держава-зло відповідатиме — Зеленський

По | 19.03.2023

19 березня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні підсумував тиждень, що минає і заявив, що він приніс дійсно вагомий міжнародно-правовий результат для України, передає Todaysdays з посиланням на сторінку у Telegram Офісу Президента України.

Цитата

«За кожен прояв терору проти українців держава-зло відповідатиме. Цей тиждень, що минає, нарешті приніс дійсно вагомий міжнародно-правовий результат для України, для справедливості. Є ордер Міжнародного кримінального суду на арешт керівника Росії, і це – поворотний момент», — заявив Зеленський.

Доповнення

Також Президент України повідомив, що ордер Міжнародного кримінального суду на арешту путіна – це фактор того, що «завершенням цієї агресії для Росії буде повний спектр її відповідальності».

«Момент, після якого стає безсумнівним, що завершенням цієї агресії для Росії буде повний спектр її відповідальності. Відповідальності за кожен удар по Україні, за кожне зруйноване життя, за кожну депортовану українську дитину…І, звичайно, – за кожен прояв дестабілізації світу, що стала наслідком російської агресії», — зазначив Президент України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичне рішення, з якого почнеться історична відповідальність: Зеленський прокоментував ордери на арешт путіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *