Чехія хоче відправити Україні більше модернізованих танків Т-72

По | 22.04.2023

22 квітня. Todaysdays. Чехія хоче відправити Україні більше модернізованих танків Т-72. Про це під час «Рамштайну» заявили представники країни, пише Todaysdays з посиланням на Міністрество оборони Чехії.

Цитата

«У тристоронньому проекті з США та Нідерландами на постачання понад 90 танків в Україну вже поставлено 37 модернізованих танків Т-72, і ​​щомісяця додається ще більше. Ми пропонуємо збільшити об’єми виробництва ще на десятки, якщо партнери зацікавлені у фінансуванні цього проекту», — заявив директор Агентства міжурядової оборонної співпраці Чехії Алеш Витечка.

Деталі

Крім того, заступник міністра оборони Чехії Даніель Блажковець зазначив, що у Чехії поєднуються максимальна кількість пожертв із запасів армії, закупівлі з державних фондів, краудфандинг і комерційні постачання.  

«Завдяки співпраці з нашими українськими та зарубіжними партнерами ми ще маємо конкретні проекти, які можна швидко реалізувати та є пріоритетними для України», – додав Блажковець.

До того ж, Чехія готова вести переговори про створення центру з технічного обслуговування, ремонту та капітального ремонту важкої техніки в рамках державного підприємства і кількох приватних компаній.

Як зазначається, інша форма допомоги спрямована, в тому числі, на підготовку особового складу: до кінця цього року планується підготувати до 4 тисяч українських військових.

Нагадаємо

Латвія вирішила поставити Україні всі свої ПЗРК Stinger.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *