У США надійшов у продаж «розумний» пістолет з функцією розпізнавання обличчя

По | 22.04.2023

КИЇВ. 22 квітня. Todaysdays. Компанія Biofire Tech з Колорадо приймає замовлення на «розумну» зброю з технологією розпізнавання осіб — новітню розробку в галузі персоналізованої зброї, з якої можуть стріляти лише перевірені користувачі. Про це Todaysdays пише з посиланням на Reuters.

Деталі

Але на знак довгого та складного шляху, який довелося пройти «розумному» агрегату, прототип двічі не вистрілив під час демонстрації для Reuters цього тижня. Засновник і генеральний директор компанії Кай Клопфер сказав, що програмне забезпечення та електроніка були повністю протестовані, і відмова була пов’язана з механічною зброєю, яка була зроблена з передсерійних та прототипних частин.

В інших випадках під час демонстрації зброя успішно стріляла, і технологія розпізнавання облич працювала, додає агентство.Пістолет Biofire також можна активувати за допомогою зчитувача відбитків пальців, однієї з кількох функцій інтелектуальної зброї, призначених для запобігання випадковим пострілам дітьми, скорочення самогубств, захисту поліції від захоплення зброї або викрадення зброї.

За заявою Biofire, перші готові для споживача версії 9-мм пістолета можуть бути відправлені клієнтам, які оформили попереднє замовлення вже в четвертому кварталі цього року, а стандартна модель вартістю 1499 доларів, можливо, буде доступна в другому кварталі 2024 року.

Це може зробити його першою комерційно доступною «розумною» зброєю у Сполучених Штатах з того часу, як «Арматікс» ненадовго надійшов у продаж у 2014 році. Принаймні дві інші американські компанії, LodeStar Works і Free State Firearms, також намагаються вивести «розумну» зброю на ринок.

Багато ентузіастів зброї скептично ставляться до технології «розумної» зброї, побоюючись, що вона вийде з ладу, коли зброя знадобиться для самооборони будь-якої миті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США «озброєні до зубів»: зброї більше, ніж мирних жителів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *