Нам потрібно уникнути повторення холодної війни – голова МВФ

По | 14.04.2023

14 квітня. Todaysdays. Голова МВФ Крісталіна Георгієва під час прес-конференції на офіційному початку весняних зустрічей Світового банку та МВФ заявила, що світ має уникнути повторення холодної війни, пише Todaysdays.

Цитата

«Я серед тих, хто знає, якими є наслідки холодної війни: це втрата таланту та внеску у світ. Я не хочу, щоб це повторювалося. Світ має раціонально прийняти, що будуть певні витрати, буде певна фрагментація, але тримати ці витрати низькими», — зазначила Георгієва.

Деталі

Георгієва також заявила, що політики мали відіграти вирішальну роль у «захисті інтересів» своїх громадян. За її словами, такі багатосторонні установи, як Світовий банк і МВФ, відіграють важливу роль у запобіганні розколу світу на різні блоки з серйозними економічними наслідками.

Раніше цього тижня у звіті МВФ передбачалося, що зростаюча фрагментація торгівлі внаслідок таких подій, як «Brexit», торговельна війна між США і Китаєм і російське вторгнення в Україну, може зробити світову економіку аж на сім відсотків меншою, ніж це було б за інших умов.

«Якщо ми не зможемо бути більш раціональними, тоді людям скрізь буде гірше», — сказала Георгієва.

У своєму виступі Георгієва закликала країни-члени провести структурні перетворення, необхідні для прискорення цифрової трансформації, покращення бізнес-середовища в багатьох країнах і прискорення трансформації зеленої енергії.

«За нашими оцінками, лише для відновлюваної енергії та інвестицій, які можуть призвести до зростання та створення робочих місць, потрібно 1 трильйон доларів на рік», — сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Перемога цивілізованості над злом»: директор МВФ відзначила «надзвичайну хорошу роботу» України під час війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *