Президент України та ОПУ зустрілися з делегацією Сенату США: обговорили напрями допомоги з боку Америки

По | 12.04.2023

КИЇВ. 12 квітня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський та команда Офісу Президента України сьогодні зустрілися з двопартійною делегацією Сенату США у складі Джозефа Манчіна, Лізи Мурковскі та Марка Келлі. Обговорювали подальші напрями американської допомоги та роль Конгресу в цьому процесі, передає Todaysdays з посиланням на сторінку у Telegram голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Цитата

«Президент України Володимир Зеленський та наша команда зустрілися сьогодні з двопартійною делегацією Сенату США у складі Джозефа Манчіна, Лізи Мурковскі та Марка Келлі. Як сказав на зустрічі Президент, двопалатна й двопартійна підтримка з боку США, особисто Президента Байдена, усіх американців допомогла нам вистояти у розв’язаній росією війні», — йдеться у повідомленні.

Доповнення

Також Андрій Єрмак зауважив, що у ході зустрічі була поінформована делегація Сенату про ситуацію на передовій і поділилися оцінками щодо її розвитку в найближчій перспективі.

«У цьому контексті під час зустрічі було детально обговорено подальші напрями американської допомоги та роль Конгресу в цьому процесі», — зазначив Єрмак.

Глава ОП зауважив, що «Україна потребує потужної оборонної підтримки саме сьогодні, а в питанні забезпечення сил оборони необхідною військовою технікою й озброєнням не має бути жодних обмежень».

«Продовження комплексної підтримки – оборонної й фінансової – є запорукою нашої перемоги над агресором», — сказав голова Офісу Президента України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єрмак обговорив з міністром підприємств і виробництва Італії економічну співпрацю

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *