Шмигаль на зустрічі з главою Пентагону просив надати винищувачі  F-16 та далекобійні ракети

По | 12.04.2023

12 квітня. Todaysdays. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Міністром оборони США Остіном Ллойдом повторив запит України на винищувачі F-15 та F-16, а також далекобійні ракети від США. Про це повідомило CNN, передає Todaysdays.

Цитата

«Ми виграємо цю війну, — сказав Шмигаль англійською, — але щоб досягти цього швидше і з меншими втратами, Україні все ще потрібна інтенсивна військова підтримка», — зазначив прем’єр-міністр.

Деталі

Міністр оборони США Ллойд Остін не став коментувати конкретних запитів, але зобов’язався розширити виробництво військової техніки в США для України.

«Ми продовжимо інвестувати в нашу власну оборонно-промислову базу для подальшого нарощування виробництва», — сказав Остін.

Остін також подякував Україні за увагу до прозорості роботи з наданою допомогою від США у галузі безпеки.

«Дозвольте мені подякувати вам за безпрецедентний рівень прозорості, який Україна забезпечила, щоб гарантувати, що наша допомога в галузі безпеки залишається в руках захисників України», — сказав Остін.

Нагадаємо

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном і закликав підтримати надання ракет більшої дальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *