Україна очікує від Італії зменшення цін на російську нафту та санкції проти ядерної галузі рф

По | 27.04.2023

26 квітня. Todaysdays. Україна очікує посилення санкційного тиску на росію, зокрема, зменшення цін на російську нафту, санкції проти ядерної галузі рф та вихід бізнесу з ринку рф. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Todaysdays.

Цитата

«Очікуємо посилення санкційного тиску на росію. Зменшення цін на російську нафту, санкції проти ядерної галузі рф, вихід бізнесу з російського ринку, контроль за введеними обмеженнями», — повідомив Шмигаль.

За його словами, серед іншого, він обговорив з прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні інтеграцію до ЄС і НАТО та імплементацію Формули миру Президента Володимира Зеленського.

«Наголосив на необхідності активних дій з боку Італії та інших партнерів для визволення з російського полону цивільних українців, в тому числі дітей», — зазначив Шмигаль.

Він подякував Джорджі Мелоні за готовність підтримувати українські євроінтеграційні зусилля та за високу оцінку українських реформ.

Доповнення

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з президентом Італії Серджо Маттареллою. Вони обговорили актуальні напрямки співпраці у фінансовому, оборонному та санкційному секторах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *