Зеленський: річниця Чорнобильської катастрофи – той день, коли варто нагадати всім, наскільки крихкою є наша безпека

По | 26.04.2023

КИЇВ. 26 квітня. Todaysdays. Річниця Чорнобильської катастрофи – це саме той день, коли варто нагадати всім у світі, наскільки крихкою є безпека. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, пише Todaysdays.

Цитата

«Говорив сьогодні з директором МАГАТЕ Гроссі. Річниця Чорнобильської катастрофи – це саме той день, коли варто нагадати всім у світі, наскільки крихкою є наша безпека. І тим паче тоді, коли вже понад рік щодня й щохвилини зберігається штучно створена росією загроза радіаційної катастрофи на Запорізькій атомній станції», — підкреслив Президент. 

Деталі

Зеленський наголосив, що лише повний контроль України над ЗАЕС може повернути й повну безпеку, причому не лише нашій країні, а й усій Європі, усьому світу.

«Радіація не визнає державних кордонів так само, як і російська федерація. І лише повне дотримання правил може гарантувати безпеку», — зауважив Глава держави.

Володимир Зеленський також подякував Рафаелю Гроссі за його ініціативу спеціальної програми медичної підтримки для персоналу всіх українських атомних станцій. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цього року потрібно зробити все, щоб підготувати проект відбудови України – Зеленський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *