Відео страти українського воїна: Данілов впевнений, що вбивць буде знайдено

По | 13.04.2023

КИЇВ. 13 квітня. Todaysdays. Секретар РНБО Олексій Данілов висловив упевненість в тому, що російських окупантів, які стратили українського військового, буде обов’язково знайдено, адже для спецорганів – це справа честі. Про це він повідомив в ефірі телемарафону 12 квітня, передає кореспондент Todaysdays.

Цитата

«Наші спецоргани чітко розуміють, що їм потрібно у такому випадку робити. Більше того, для них це справа честі – знайти цих людей. Я більш ніж впевнений, що це обовязково буде зроблено, тому що це не можна пробачати», — сказав Данілов.

Доповнення

11 квітня в мережі з’явилось відео, як російські окупанти жорстко катують українського полоненого та відрізають йому голову. Служба безпеки України розпочала досудове розслідування жорстокого вбивства окупантами українського воїна за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України.

Президент Володимир Зеленський відреагував на відео з ймовірною стратою українського військового.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні відреагувала на кадри страти українського військового і зазначила, що порушення міжнародного гуманітарного права мають бути розслідувані, а винні — притягнуті до відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *