В МВС України розповіли про зміни в іспитах на посвідчення водія

По | 19.05.2023

КИЇВ. 19 травня. У Міністерстві внутрішніх справ України опублікували зміни в іспитах на посвідчення водія, які повинні набрати чинності до кінця 2023 року. Про це ідеться у повідомленні Головного сервісного центру МВС України, пише Todaysdays.

Цитата

«Цього року перед нами стоїть завдання змінити процедуру складання іспитів у сервісних центрах МВС. На меті — виключення фактору впливу екзаменаторів чи сторонніх осіб на результати іспитів, а також розширення інструментів для оскарження результатів. Гаслом цього проєкту є «Знаєш — успішно складаєш». Прозорість складання іспитів — це те, що хоче суспільство і те, що ми маємо забезпечувати», — зазначив Начальник ГСЦ МВС Микола Рудик.

Деталі

Головний сервісний центр МВС спростив деякі майбутні процеси складання іспитів і надав для цього кілька інструментів, а саме:

запис на практичний іспит онлайн — кількість візитів може скоротитись до 1 (талон попереднього запису можна буде отримати через сайт ГСЦ МВС, а не тільки в терміналі безпосередньо в приміщенні, як це є зараз);
оскарження результатів іспитів можна буде здійснити впродовж тривалішого періоду — він становитиме 30 днів, а не 3 як зараз;
фіксація складання іспитів розшириться, тому можна буде і почути та побачити з різних ракурсів усе, що відбувалось під час іспиту — у класах для теорії більше не буде «сліпих зон» (буде по 4 камери спостереження), які забезпечать перехресне знімання. Також додатково фіксуватиметься і звук у приміщенні, а в автівках категорії В для практичних іспитів буде по 2 реєстратори, камера з кутом огляду салону на 360°.

«Технічні умови осучаснюємо. А щодо порядку самих іспитів — для людей не змінюється нічого. На теорії як було 20 питань та 20 хвилин — так і залишається. На практиці як було виконання руху за маршрутом — так і є. Нагадаю, що з міркувань безпеки вправи на майданчику біля сервісного центру МВС на час дії воєнного стану поки спрощені — є тільки рух за маршрутом. Усі маршрути затверджені нами та військовими адміністраціями і опубліковані на сайті», — зазначив Рудик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сервісні центри МВС покращать якість та контроль за складанням іспитів на посвідчення водія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *