Зеленський: що більше російських полонених ми візьмемо, то більше наших людей повернемо

По | 25.05.2023

25 травня. Todaysdays. Що більше російських полонених Україна візьме, то більше наших людей зможе повернути. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в своєму традиційному відеозверненні, пише Todaysdays.

Цитата

«Сьогодні є черговий позитивний результат у нашої команди, що займається обмінами. Повернули з російського полону ще 106 наших воїнів – вони билися на Бахмутському напрямку.

Дуже важливо те, що про багатьох із цих 106 людей узагалі не було жодної інформації – вони вважалися безвісти зниклими. Але ми їх знайшли. Повернули додому. Вісім офіцерів, 98 солдатів і сержантів…

Дякую всім, хто дав цей результат. Буданов, Єрмак, Усов, Лубінець, Малюк, Клименко – усі, хто готував цей обмін, – молодці! Просто молодці! Звичайно, дякую й кожному нашому бійцю, які забезпечили наявність у нас відповідного обмінного фонду. Це мають пам’ятати всі на передовій: що більше російських полонених візьмемо, то більше наших людей повернемо», — сказав Зеленський.

Доповнення

Глава держави також привітав з професійним днем Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України.

«Подякував за те, що зв’язок в Україні й для держави, і для наших військових, і для звичайних громадян залишається стабільним попри всі загрози. Це важливий результат, який допомагає нам стійко та ефективно протидіяти російським окупантам», зазначив Президент.

Зеленський подякував й українським воїнам Нацгвардії, зокрема на Запорізькому напрямку.

«Знищено пару російських «сушок» 15-ю бригадою оперативного призначення нашої Нацгвардії. Дякую двом нашим особливо влучним воїнам. До речі, один із них уже відзначений званням Героя України й має на своєму рахунку не лише ворожі літаки, а й збиту крилату ракету. Дякую, хлопці! Молодці», — підкрелив Глава держави.

Президент також відзначив 128-му окрему гірсько-штурмову бригаду, 18-й і 137-й окремі батальйони морської піхоти та 74-й окремий розвідувальний батальйон на Донецькому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський привітав зв’язківців з професійним святом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *