Африканська мирна ініціатива: Президент ПАР вирушив із Варшави до Києва для переговорів із Зеленським

По | 16.06.2023

16 червня. Todaysdays. Учора, 15 червня, президент ПАР Сіріл Рамафоса прибув до Польщі, звідки вирушив в Україну для переговорів із Президентом Володимиром Зеленським. Його мета — посприяти мирному врегулюванню війни рф проти України. Про це повідомляють на сайті президента ПАР, пише Todaysdays.

Деталі 

Учора президент Рамафоса відвідав Варшаву, де зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Рамафоса прямує в українську столицю, як член Африканської «миротворчої місії», для переговорів з Володимиром Зеленським. 

До складу Місії входять лідери Південної Африки, Замбії, Коморських Островів, Конго-Браззавіля, Єгипту, Сенегалу та Уганди як представники континенту, який зіштовхнувся з несприятливими економічними наслідками війни. 

Доповнення 

Раніше президент ПАР проводив переговори з російським диктатором володимиром путіним, президентом Зеленським, очільником Китаю Сі Цзіньпіном і Генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррішем.

Рамафоса прагне досягти «мирного» процесу щодо врегулювання війни рф проти України. Уже в суботу Рамафоса і вся його делегація прибуде до москви для переговорів із путіним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виведення військ росії та ослаблення санкцій: Reuters дізнався деталі африканської мирної ініціативи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *