Система ППО України стала надійною та продовжує розвиватись — Резніков

По | 16.06.2023

16 червня. Todaysdays. Завдяки військовій допомозі, яку отримує Україна, система протиповітряної оборони стала надійною та продовжує розвиватись. Ба більше, західні літаки, які Україна отримає в майбутньому, стануть надійною складовою ППО. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков українським ЗМІ, пише Todaysdays.

Деталі 

Міністр оборони зазначає, що українські захисники мають найрозвиненіші у світі системи Patriot, NASAMS IRIS-T та SAMP/T.

«Наступний рівень — це інші системи — «Кроталі», «Гепарди», а також радянські, які ми все ще маємо, і аж до ручних ПЗРК, тобто системи різної дальності дії», — зазначив Резніков.

Голова міноборони не залишив поза увагою створення літакової коаліції та те, що розпочинається з тренування наших пілотів.

«Але ми вже точно знаємо, що у нас будуть літаки як частина протиповітряної оборони, говорить про те, що ця система продовжує розвиток», — наголосив він.

Доповнення 

Резніков зазначив, що під час зустрічей у Брюсселі, де відбулося 13 засідання у форматі Рамштайн, були озвучені зобов’язання від країн-партнерів щодо продовження забезпечення України необхідними ракетами та системами запуску.

«Вже цього місяця або протягом наступних місяців ми зможемо отримати перші системи Hawk, яких у нас ще не було, і відповідне обладнання та ракети до них. Отже, ППО у нас розвивається. Сьогодні я знову повторив партнерам, що протиповітряна оборона є першим пріоритетом», — сказав міністр.

Нагадаємо 

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що був присутній на засіданні міністрів оборони Комісії Україна-НАТО, де вдалось подолати деякі бар’єри і відродити формат 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *