Блінкен: США готові підтримати мирні ініціативи Китаю та Бразилії щодо припинення війни в Україні

По | 03.06.2023

2 червня. Todaysdays. Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Америка підтримуватиме зусилля – Бразилії, Китаю чи будь-якої іншої країни, у разі якщо країни допоможуть знайти шлях до справедливого та тривалого миру в Україні. Про це він сказав під час візиту у Фінляндію, пише Reuters, передає Todaysdays.

Деталі

За інформацією, Вашингтон також заохочуватиме ініціативи інших країн, які спрямовані на припинення війни, якщо вони будуть підтримувати Статут ООН, суверенітет, а також територіальну цілісність і незалежність України.

Цитата

«Ми підтримуватимемо зусилля – Бразилії, Китаю чи будь-якої іншої країни – якщо вони допоможуть знайти шлях до справедливого та тривалого миру», – сказав Блінкен.

Доповнення

Також, за словами держсекретаря США, Вашингтон продовжуватиме підтримувати Україну у військовому плані. Оскільки необхідною умовою для ефективної дипломатії є те, що Київ здатний стримувати та захищатися від будь-якої майбутньої агресії.

Блінкен заявив, що Сполучені Штати допоможуть побудувати «українську армію майбутнього».

Це означає «сучасні військово-повітряні сили, інтегровану протиповітряну та протиракетну оборону, передові танки та бронетехніку, національний потенціал для виробництва боєприпасів, а також навчання та підтримку для підтримки сил і засобів у бойовій готовності».

Нагадаємо

Раніше координатор Ради національної безпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі заявив, що США працюють над реалізацією пунктів української Формули світу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *