Зеленський провів зустріч з президентом Азербайджану: говорили про інвестиції, відбудову України та розмінування

По | 02.06.2023

2 червня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим в рамках саміту Європейської політичної спільноти у Молдові. Сторони обговорили інвестиційні проекти, відбудову України, а також досвід Азербайджану в розмінуванні деокупованих територій. Про це пише Todaysdays з посиланням на Офіс Президента України.

Цитата

«Ми високо цінуємо участь Азербайджану у відновленні інфраструктурних об’єктів у Київській області. Сподіваємося на допомогу в подальшій відбудові України. У повоєнний період розраховуємо на активну участь Азербайджану в інвестиційних проектах в Україні», – сказав Зеленський.

Деталі

Президент України також подякував Азербайджану за послідовну підтримку територіальної цілісності й суверенітету України, підтримку в межах міжнародних організацій, зокрема під час голосувань за резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Володимир Зеленський відзначив усебічну гуманітарну допомогу, надану Азербайджаном.

Крім того, сторони приділили окрему увагу досвіду Азербайджану в питанні гуманітарного розмінування деокупованих територій.

Зеленський висловив сподівання на активне залучення Азербайджану до підтримки ініціатив України країни стосовно досягнення сталого й справедливого миру на основі української формули миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський домовився обговорити з партнерами створення коаліції літаків на наступному “Рамштайні”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *