Далай-ламу розкритикували за поцілунок із маленьким хлопчиком

По | 10.04.2023

КИЇВ. 10 квітня. Todaysdays. Тибетський духовний лідер Далай-лама вибачився у понеділок після того, як відео, на якому він просить хлопчика «посмоктати його язик», викликало негативну реакцію у соціальних мережах. Про це Todaysdays пише з посиланням на AFP.

Деталі

На відео, яке стало вірусним, видно, як 87-річний Далай-лама цілує хлопчика у губи, коли той нахилився, щоб засвідчити свою повагу.

Потім видно, як буддійський чернець висовує язик, коли він просить дитину «посмоктати його».

«Можеш посмоктати мій язик», — чути, як він запитує хлопчика на відео.

Відео знято з заходу в Маклеод Гандж, передмісті міста Дхарамсала на півночі Індії, 28 лютого.

«Його Святість бажає вибачитися перед хлопчиком та його сім’єю, а також перед його численними друзями по всьому світу за той біль, який могли завдати його слова», — йдеться у заяві, опублікованій у його акаунті в Twitter.

«Його Святість часто безневинно і грайливо дражнить людей, яких зустрічає, навіть на публіці та перед камерами», — йдеться у повідомленні. «Він шкодує про інцидент».

Користувачі Twitter розкритикували відео, назвавши його «огидним» після того, як воно стало популярним у неділю.

«Я абсолютно вражений, побачивши таку виставу Далай-лами. У минулому йому теж доводилося вибачатися за свої сексистські коментарі. Але говорити: «А тепер посмокчи мій язик маленькому хлопчику» — огидно», — написав користувач Sangita.

Інший користувач Ракхі Тріпаті написав: «Що я щойно побачив? Що має відчувати ця дитина? Огидно».

Доповнення

Далай-лама залишається загальновизнаною особою руху за автономію Тибету.

Але світова увага, якою він насолоджувався після отримання Нобелівської премії миру 1989 року, потьмяніла, а потік запрошень поспілкуватися зі світовими лідерами та голлівудськими зірками сповільнився, почасти тому, що лідер, що старіє, скоротив свій виснажливий графік поїздок.

Пекін звинувачує його в бажанні розколоти Китай і називає його «вовком у чернечій рясі».

У 2019 році Далай-лама вибачився за те, що сказав, що якщо його наступником стане жінка, вона має бути «привабливою». Коментарі, які розкритикували у всьому світі, було зроблено в інтерв’ю ВВС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *