Зеленський провів розмову з Дудою: обговорили ситуацію на фронті та саміт НАТО у Вільнюсі

По | 15.06.2023

15 червня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Сторони обговорили членство України в НАТО та безпекову тематику. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в своєму традиційному відеозверненні, пише Todaysdays.

Цитата

«Щойно говорив із Президентом Польщі Анджеєм Дудою – годинна розмова, передусім безпекова тематика. Ситуація на полі бою зараз, зброя для наших воїнів, снаряди. Подякував за виконання попередніх оборонних домовленостей. Звичайно, у кожній розмові приділяємо значну увагу довгостроковій безпеці та гарантіям миру, і не лише для нас. І завжди результативно», — сказав Зеленський.

Деталі

Президент України додав, що Польща цілком реалістично сприймає потребу в членстві України в НАТО.

«Ми разом напрацьовуємо конкретний зміст для саміту Альянсу у Вільнюсі. Це саме той момент, коли мають бути повністю розбиті російські припущення, що нібито хтось у НАТО досі боїться росії. Такі припущення підживлюють російські агресивні амбіції. Маємо й можемо їх знешкодити. Дякуємо Польщі за підтримку України й реального посилення НАТО», — наголосив Глава держави.

Нагадаємо

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначав, що Консультації щодо моделі руху України до членства у НАТО тривають, союзники багато у чому погоджуються щодо цього питання. Планується, що на Вільнюському саміті у липні цього року Альянс чітко заявить, що майбутнє України — в НАТО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *